» Služby pre reklamné agentúry

 

JEDINEČNÝ PRODUKT A DARČEK

Španielska sušená šunka je úplne jedinečným produktom, ktorý je jednoznačnou vlajkovou loďou španielskej gastronómie .

ORIGINÁLNY

V mori miliónov fliaš bieleho a červeného vína, ktoré sa každý rok plní v skladisku firemných darčekov pôsobí voňavé stehno prírodne sušeného bravčového mäsa ako naozajstné zjavenie.  

KVALITNé A PRÍRODNÉ

Ako jediný dovozca sa špecializujeme na výrobky bez chemických konzervantov iba tej najvyššej kvality. Naši dodávatelia sú tradiční výrobcovia rešpektujúci prastaré techniky zrenia mäsa na horskom vzduchu.  

IDEÁLNE PRE SR

Sušená bravčové stehno nemá v žiadnej inej krajine tak nadšenú odozvu ako práve u nás. Slováci sa pokladajú za znalcov a milovníkov bravčového mäsa a celá bravčové stehno v nich vyvoláva radosť porovnateľnú len s radosťou z kamióna vína.

BEZPROBLÉMOVÉ SKLADOVANIE A ŠTANDARDNÁ PREPRAVA 

Všetky naše produkty možno skladovať v normálnej izbovej teplote bez akýchkoľvek ďalších reštriktívnych podmienok. Možno ich teda skladovať v normálnych skladoch a prepravovať bežnou balíkovou prepravou.  

MOŽNOSŤ PersonalizáciE

BALENIE

Šunky sú balené buď do potravinárskeho papiera či do vákuového vreca. Na záver sa vkladajú do textilného vaku.  

Personalizácia

V rámci našich služieb ponúkame najrôznejšie možnosti personalizácie pre vaše klientov. Najčastejšie sa jamón dopĺňa o komplimentky s prianím a menom klienta. U vyšších objemov je možné dodať jamón v krabici s logom klienta.

 

 

DALŠIE PORTFÓLIO 

Ak jamón nezodpovedá vašim požiadavkám, ale napriek tomu sa nechcete vzdať nádeje na originálny a chutný darček, môžeme vám ponúknuť ďalšie varianty.  

EXTRA PANENSKÉ OLIVOVÉ OLEJE

Ekluzívne dovážame prémiové extra panenské olivové oleje Laguna de Fuente de Piedra v elegantných fľašiach s najnižšou možnou aciditou 0.1 %. Ak vaši klienti trvajú na fľaši, ale zároveň chcú byť originálnejší, predstavuje olivový olej ideálne riešenie.  

PŘÍRODNé SUŠENÉ SALÁMY

Súčasťou nášho portfólia sú aj prírodne sušené salámy a mäsa bez chemických konzervantov od drobných výrobcov z okolia Sierry Nevady. 

PONUKA PROFESIONÁLNYCH DegustáciÍ

Máme skúsenosti z desiatok degustácií španielskej sušenej šunky pre najvýznamnejšie klienty a môžeme sa pochváliť tými najpozitívnejším ohlasy.  

spektakulárne

Manuálna krájanie jamóna ostrým nožom je fascinujúci rituál, ktorý sprevádza jedinečný chuťový zážitok. Ľudia sú väčšinou uchvátení a obestupují "cortadora" ( tj krájače ) v hustom kruhu. 

INTERAKTíVNY

Cortador samozrejme po celú dobu komunikuje so svojimi hosťami a zasväcuje ich do tajomstiev sveta španielskej sušenej šunky. Vzájomná komunikácia je esenciálnou súčasťou degustácie. Ak majú hostia záujem, môžu si pod vedením cortadora vyskúšať ukrojiť tenký plátok.

FLEXIBILNÁ

Degustácii možno samozrejme pripraviť na mieru vašim požiadavkám. Často dopĺňame degustáciu šunky o degustáciu prírodných salám, syrov a extra panenských olivových olejov, takže si hostia odnášajú bohaté zážitky a spomienku na tie najlepšie španielske delikatesy.