» Náš tím

NÁŠ TÍM

  1. David Valtr – konateľ spoločnosti, česká spojka
    David má rád jamón od svojich 13 rokov, keď bol v Španielsku prvý krát na dovolenke s rodičmi. Od tej doby sa tam stále vracia a snaží sa naučiť španielsky. Márne. Po 10 rokoch na vedúcich pozíciach v PR sa rozhodol venovať svoju energiu projektu, ktorý nebude predstavovať nič menšieho ako robiť ľuďom radosť. Teraz o sebe David hovorí ako o misionárovi, ktorý z českých a slovenských domácností vymetie zlo jedovatých údenín a nahradí ho voňavým kusom autentického jamónu.

  1. Lukáš Beneš – konateľ spoločnosti, španielska spojka
    Lukáš žije v Andalúzii, najšpanielskejšej časti celého Španielska. Voľný čas trávi na tzv. študíjnych pobytoch v andalúzskych baroch a tržniciach, kde neúnavne hľadá ten najjemnejší jamón pre vaše jazyky. Je agentom, ktorý pre vás navštevuje výrobcov jamónu a na základe zložitého klbka kritérii vyberá tých najlepších z najlepších, aby sa na váš stôl dostali skutočné drahokamy jamónu.