» Naše prednosti

NAŠE PREDNOSTI

 1. Špecializácia na jamón
  Milujeme jamón viac ako čokoľvek iné. Všetku našu energiu venujeme výberu tých najjemnejších stehien, ktoré Španielsko ponúka. Koncentrácia na jamón nám umožňuje dosahovať u výrobcov také objemy o akých ostatní dovozci môžu len snívať. Sme preto schopní ponúknuť úplne autentické jamóny bez farbív a konzervantov za nižšie ceny ako za ktoré ostatní dovozci ponúkajú priemyselne vyrábané nezmysly plné dusitanov a dusičnanov.

 1. Najširšia ponuka
  Aj napriek tomu, že starostlivo vyberáme len tých najkvalitnejších výrobcov používajúcich tradičné postupy pri dozrievaní jamónu, naša ponuka zahŕňa celú škálu jamónu, od dostupného predného stehna z bieleho prasaťa až po exkluzívnu jamón ibérico de bellota z ekologickej farmy Dehesa Maladua.

 1. Najvyššia kvalita
  Sme misionári (nezamieňať  s za l), ktorí chcú z českých domácností vymiesť karcinogénne údeniny a nahradiť ich autentickým jamónom. Preto všetky nami ponúkané produkty so sníženým obsahom soli a dozrievajúce prirodzeným spôsobom na horskom vzduchu neobsahujú farbivá a konzervanty. Viacej o kvalite našich produktov tu.

 1. Najlepšie ceny
  Vďaka špecializácii na jamón môžeme ponúkať špičkovú kvalitu ze tie najlepšie ceny. A ako vidíte tak túto možnosť samozrejme využívame. Ceny jamón serrano a jamón ibérico nájdete v našom obchode.

 1. Najkratšie dodacie lehoty
  Nie sme naivní. Je nám jasné,  že ak si niekto objedná jamón, chcel by ho mať doma pokiaľ možno hneď. Neexistuje horší životný stav ako čakať na jamón. Spotené ruky, bolesti hlavy.. mohli by sme vám rozprávať. Našťastie nečakáme na vaše objednávky a priebežne dopňujeme náš krásny sklad tými najlepšími jamónmi tak, aby ste mohli zakrojiť nôž do rubínového jamónu najneskôr do 3 pracovných dní od objednávky.