O jamón.sk »Viac možnostíMenej možností

Vyberte kľúčové slová

Bez konzervantov a farbív
Bratislava
Kontakt
Košice
Kvalita našej sušenej šunky
Naše prednosti
Nitra
Náš tím
O spoločnosti
Prešov
Slovensko
Služby pre reklamné agentúry
Trenčín
Trnava
VŠETKO O NÁKUPE
Všeobecné obchodné podmienky
Zvolen
kúpiť jamón
nákup
osobné vyzdvihnutie
velkoobchod
Špecializácia na jamón
Žilina
nešpecifikované
 • Služby pre reklamné agentúry

   

  JEDINEČNÝ PRODUKT A DARČEK

  Španielska sušená šunka je úplne jedinečným produktom, ktorý je jednoznačnou vlajkovou loďou španielskej gastronómie .

  ORIGINÁLNY

  V mori miliónov fliaš bieleho a červeného vína, ktoré sa každý rok plní v skladisku firemných darčekov pôsobí voňavé stehno prírodne sušeného bravčového mäsa ako naozajstné zjavenie.  

  KVALITNé A PRÍRODNÉ

  Ako jediný dovozca sa špecializujeme na výrobky bez chemických konzervantov iba tej najvyššej kvality. Naši dodávatelia sú tradiční výrobcovia rešpektujúci prastaré techniky zrenia mäsa na horskom vzduchu.  

  IDEÁLNE PRE SR

  Sušená bravčové stehno nemá v žiadnej inej krajine tak nadšenú odozvu ako práve u nás. Slováci sa pokladajú za znalcov a milovníkov bravčového mäsa a celá bravčové stehno v nich vyvoláva radosť porovnateľnú len s radosťou z kamióna vína.

  BEZPROBLÉMOVÉ SKLADOVANIE A ŠTANDARDNÁ PREPRAVA 

  Všetky naše produkty možno skladovať v normálnej izbovej teplote bez akýchkoľvek ďalších reštriktívnych podmienok. Možno ich teda skladovať v normálnych skladoch a prepravovať bežnou balíkovou prepravou.  

  MOŽNOSŤ PersonalizáciE

  BALENIE

  Šunky sú balené buď do potravinárskeho papiera či do vákuového vreca. Na záver sa vkladajú do textilného vaku.  

  Personalizácia

  V rámci našich služieb ponúkame najrôznejšie možnosti personalizácie pre vaše klientov. Najčastejšie sa jamón dopĺňa o komplimentky s prianím a menom klienta. U vyšších objemov je možné dodať jamón v krabici s logom klienta.

   

   

  DALŠIE PORTFÓLIO 

  Ak jamón nezodpovedá vašim požiadavkám, ale napriek tomu sa nechcete vzdať nádeje na originálny a chutný darček, môžeme vám ponúknuť ďalšie varianty.  

  EXTRA PANENSKÉ OLIVOVÉ OLEJE

  Ekluzívne dovážame prémiové extra panenské olivové oleje Laguna de Fuente de Piedra v elegantných fľašiach s najnižšou možnou aciditou 0.1 %. Ak vaši klienti trvajú na fľaši, ale zároveň chcú byť originálnejší, predstavuje olivový olej ideálne riešenie.  

  PŘÍRODNé SUŠENÉ SALÁMY

  Súčasťou nášho portfólia sú aj prírodne sušené salámy a mäsa bez chemických konzervantov od drobných výrobcov z okolia Sierry Nevady. 

  PONUKA PROFESIONÁLNYCH DegustáciÍ

  Máme skúsenosti z desiatok degustácií španielskej sušenej šunky pre najvýznamnejšie klienty a môžeme sa pochváliť tými najpozitívnejším ohlasy.  

  spektakulárne

  Manuálna krájanie jamóna ostrým nožom je fascinujúci rituál, ktorý sprevádza jedinečný chuťový zážitok. Ľudia sú väčšinou uchvátení a obestupují "cortadora" ( tj krájače ) v hustom kruhu. 

  INTERAKTíVNY

  Cortador samozrejme po celú dobu komunikuje so svojimi hosťami a zasväcuje ich do tajomstiev sveta španielskej sušenej šunky. Vzájomná komunikácia je esenciálnou súčasťou degustácie. Ak majú hostia záujem, môžu si pod vedením cortadora vyskúšať ukrojiť tenký plátok.

  FLEXIBILNÁ

  Degustácii možno samozrejme pripraviť na mieru vašim požiadavkám. Často dopĺňame degustáciu šunky o degustáciu prírodných salám, syrov a extra panenských olivových olejov, takže si hostia odnášajú bohaté zážitky a spomienku na tie najlepšie španielske delikatesy. 

   

 • Kontakt

  JAMÓN S.R.O. 

  sídlo firmy:

  Kostelní 43, 356 01 Sokolov
  Česká republika 

  IČO: 291 20 896
  DIČ: CZ 291 20 896

  Bankové spojenie: CZ4920100000002000206331 (SEPA PLATBA)

  kontakty:

  tel.: +420 725 959 003

  E-mail: info(at)jamon.sk

  Prevádzkové doba pre spracovanie objednávok: 
  pondeli - piatok 9:00 - 17:00 

  Kontaktovať nás však môžete s akýmkoľvek dotazom kedykoľvek. Ak budeme len trochu nahor, radi vám odpovieme.

 • Náš tím

  NÁŠ TÍM

  1. David Valtr – konateľ spoločnosti, česká spojka
   David má rád jamón od svojich 13 rokov, keď bol v Španielsku prvý krát na dovolenke s rodičmi. Od tej doby sa tam stále vracia a snaží sa naučiť španielsky. Márne. Po 10 rokoch na vedúcich pozíciach v PR sa rozhodol venovať svoju energiu projektu, ktorý nebude predstavovať nič menšieho ako robiť ľuďom radosť. Teraz o sebe David hovorí ako o misionárovi, ktorý z českých a slovenských domácností vymetie zlo jedovatých údenín a nahradí ho voňavým kusom autentického jamónu.

  1. Lukáš Beneš – konateľ spoločnosti, španielska spojka
   Lukáš žije v Andalúzii, najšpanielskejšej časti celého Španielska. Voľný čas trávi na tzv. študíjnych pobytoch v andalúzskych baroch a tržniciach, kde neúnavne hľadá ten najjemnejší jamón pre vaše jazyky. Je agentom, ktorý pre vás navštevuje výrobcov jamónu a na základe zložitého klbka kritérii vyberá tých najlepších z najlepších, aby sa na váš stôl dostali skutočné drahokamy jamónu.

 • Naše prednosti

  NAŠE PREDNOSTI

  1. Špecializácia na jamón
   Milujeme jamón viac ako čokoľvek iné. Všetku našu energiu venujeme výberu tých najjemnejších stehien, ktoré Španielsko ponúka. Koncentrácia na jamón nám umožňuje dosahovať u výrobcov také objemy o akých ostatní dovozci môžu len snívať. Sme preto schopní ponúknuť úplne autentické jamóny bez farbív a konzervantov za nižšie ceny ako za ktoré ostatní dovozci ponúkajú priemyselne vyrábané nezmysly plné dusitanov a dusičnanov.

  1. Najširšia ponuka
   Aj napriek tomu, že starostlivo vyberáme len tých najkvalitnejších výrobcov používajúcich tradičné postupy pri dozrievaní jamónu, naša ponuka zahŕňa celú škálu jamónu, od dostupného predného stehna z bieleho prasaťa až po exkluzívnu jamón ibérico de bellota z ekologickej farmy Dehesa Maladua.

  1. Najvyššia kvalita
   Sme misionári (nezamieňať  s za l), ktorí chcú z českých domácností vymiesť karcinogénne údeniny a nahradiť ich autentickým jamónom. Preto všetky nami ponúkané produkty so sníženým obsahom soli a dozrievajúce prirodzeným spôsobom na horskom vzduchu neobsahujú farbivá a konzervanty. Viacej o kvalite našich produktov tu.

  1. Najlepšie ceny
   Vďaka špecializácii na jamón môžeme ponúkať špičkovú kvalitu ze tie najlepšie ceny. A ako vidíte tak túto možnosť samozrejme využívame. Ceny jamón serrano a jamón ibérico nájdete v našom obchode.

  1. Najkratšie dodacie lehoty
   Nie sme naivní. Je nám jasné,  že ak si niekto objedná jamón, chcel by ho mať doma pokiaľ možno hneď. Neexistuje horší životný stav ako čakať na jamón. Spotené ruky, bolesti hlavy.. mohli by sme vám rozprávať. Našťastie nečakáme na vaše objednávky a priebežne dopňujeme náš krásny sklad tými najlepšími jamónmi tak, aby ste mohli zakrojiť nôž do rubínového jamónu najneskôr do 3 pracovných dní od objednávky. 

 • O spoločnosti

  Obr. Spoločnosť Jamón na firemnej porade (skupinka vľavo). Foto Martin Parula.

  Spoločnosť Jamón s.r .o. vznikla ako vysnená spoločnosť štyroch priateľov v roku 2011 s cieľom ponúknuť v Českej republike a na Slovensku tú, podľa našeho úsudku, najlepšiu potravinársku delikatesu tj. jamón. K sušenej šunke napokon ako k celému Španielsku sme získali celoživotný vzťah v priebehu našich niekoľkoročných pobytov na Pyrenejskom polostrove. Každý, kto niekedy Španielsko navštívil a predovšetkým jeho južnú časť, vie, akú veľkú tradíciu tu jamón má a že je taktiež neoddeliteľnou súčasťou miestnej gastronómie. Vzhľadom k tomu, že v Českej republike dovoz jamónu doposiaľ nie je pre nikoho hlavnou špecializáciou, rozhodli sme sa tento fakt napraviť a byť prvými, kto sa bude tomuto španielskemu národnému pokladu venovať na sto percent. Našou najväčšou výhodou nie je len nadšenie, znalosť a láska k prodkutu, ale aj kľúčový fakt, že polovica našeho týmu stále pôsobí priamo v Andalúzii. Môžeme si teda vyberať nielen dodáveteľov na mieste, ale jednotlivé výrobky aj kontrolovať. V súčasnej dobe spolupracujeme len so známymi a preverenými partnermi, ktorí môžu garantovať všetky akostné a etické normy. V Českej republike pôsobí náš profesionálny servisný a predajný tým, ktorý ma takisto na starosti certifikovaný a distribučný sklad, ktorý umožňuje expedíciu objednávok do 24 hodín. Pretože plánujeme ponúkať férové ceny, rozhodli sme sa pri predaji sústrediť na prehľadný, spoľahlivý a hlavne efektívny online obchod.

  V roku 2013 sa nám podarilo uspokojiť dopyt našich zákazníkov po rozšírenie nášho produktového portfólia o salámy a sušená mäsa bez chemických konzervantov a tie najlepšie extra panenské olivové oleje.

 • Kvalita našej sušenej šunky

   Proč je jamón od nás lepší?

  1. Bez konzervantov a farbív
   Soľ, mäso, soľ, mäso, soľ, mäso a tak až do nekonečna. Naše jamóny sú bez konzervantov a farbív. Podarilo sa nám v mori španielskych výrobcov používajúcich nebezpečné konzervanty v procese výroby (hlavne E – 250 a E – 252) nadviazať exkluzívnu spoluprácu s dvomi výrobcami, ktorí zachovávajú tradičný postup tým najprísnejším možným spôsobom a zloženie jamónu bez chemických farbív a konzervantov. Ako jediný na českom a slovenskom trhu tak ponúkame autentický, čistý jamón vyrábaný podľa tradičných postupov.

  1. Prirodzený proces dozrievania
   Naše jamóny dozrievajú prirodzeným spôsobom na horskom vzduchu od 8 do 36 mesiacov podľa typu a veľkosti stehna. Proces dozrievania teda nie je urychlovaný v klimatizovaných skladoch, ako je tomu u väčšiny výrobcov v Španielsku a chuť spolu s vôňou dosahuje vyváženosť a intenzitu, ktorá je neporovnateľná s priemyselne vyrábanými produktami.

  1. Znížený obsah soli
   Jamón má byť jemne slaný a slanosť by nemala potlačovať špecifickú chuť dozretého mäsa. Keďže je ale soľ v prípade výrobcov, ktorí nepoužívajú umelé aditíva (hlavne E – 250 a E – 252), jediným konzervantom jamónu v priebehu celého procesu, majú výrobci tendenciu predlžovať fázu solenia a mäso tak trpí nadmernou slanosťou. Náš jamón je vyrábaný v extrémne prísnych hygienických podmienkach, ktoré umožňujú zabezpečiť konzerváciu jamónu pri relatívne menšom obsahu soli.

  1. Kontrola kvality každého kusu priamo u výrobcu
   Hoci sme si istí, že dodávatelia, ktorých sme vybrali my sú tými najlepšími, ktorých môže Španielsko ponúknuť, kontrolujeme u výrobcu každú zásielku kus po kuse pred odoslaním do Čiech. Každý jamón je zabezpečený jedinečným kódom. V prípade reklamácie je tak možné dohľadať presnú históriu jamónu a identifikovať prípadnú chybu vo výrobnom procese.

  1. Optimálne podmienky uskladnenia
   Na skladovanie jamónu sme pod dohľadom zástupcu španielskeho dodávateľa zrekonštruovali staré  pivnice, ktoré sa so svojimi základnými hodnotami vlhkosti a teplotou čo najviac približujú klasickému španielskemu skladu nazývanému bodega. 

 • Všeobecné obchodné podmienky

  Tieto obchodné podmienky platia v tom rozsahu a znení, ktoré je uvedené na internetových stránkach predávajúceho v deň odoslania elektronickej objednávky. Odoslaním elektronickej objednávky potvrdzuje kupujúci predávajúcemu, že akceptuje výšku ceny za objednaný tovar vrátane prípadných expedičných a dopravných nákladov a všetky obchodné podmienky a ustanovenia v znení platnom v momente uskutočnenia a odoslania objednávky. 

  VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY

  Základné  ustanovenia

  Tento nákupný poriadok je záväzným ustanovením a zahrňuje vzájomný obchodný vzťah, podmienky, pravidlá, práva a povinnosti medzi Vami ako nakupujúcim zákazníkom  (ďalej len kupujúci) a prevádzkovateľom internetového obchodu na adrese www.jamon.sk (ďalej len predávajúci). Prevádzkovateľom internetového obchodu je spoločnosť Jamón s.r.o., Kostelní 43, Sokolov 356 01, IČ 291 20 896. Kupujúci uskutočnením záväznej objednávky potvrdzuje, že akceptuje Obchodné podmienky na dodanie tovaru vyhlásené predávajúcim.  

  Objednanie tovaru a uzatvorenie zmluvy

  Podmienkou k nadobudnutiu platnosti elektronickej objednávky je vyplnenie všetkých potrebných predpísaných údajov a náležitostí uvedených v objednávkovom formulári. Na objednávku sú vyžadované vždy len informácie potrebné ku spoľahlivému doručeniu tovaru (teda meno, resp. meno firmy, adresa, telefón a e-mail.) Objednávku môže Kupujúci uskutočniť priamo v internetovom obchode, e-mailom, sms správou alebo telefonicky na kontaktnom čísle predávajúceho. Po zadaní objednávky do objednávkového systému (potom, čo kupujúci dostane potvrdenie svojej objednávky) je na základe platných právnych noriem objednávka považovaná za uzavretú kúpnu zmluvu a tým aj za záväznú objednávku. Predávajúci si vyhradzuje právo na vybavovanie objednávok v jeho vyhradenom čase a to: od PONDELKA do PIATKU v dobe od 9:00 do 17:00 hod. Pokiaľ k nám vaša objenávka dorazí mimo vyhradený čas, bude zaradená v následne vyhradenom čase na vybavenie. Predávajúci si vyhradzuje právo na zasielanie objednávok jeho zvoleným dopravcom, pokiaľ nie je s kupujúcim dohovorený na inom spôsobe prepravy, osobnom odbere, prípadne inak. Preprava tovaru sa uskutočňuje každý pracovný deň okrem SOBOTY a NEDELE. Kupujúci berie na vedomie a súhlasí so skutočnosťou, že ho predávajúci môže v súvislosti s jeho obejdnávkou požiadať o preukázanie splnenia podmienky podľa § 12 odst. 1 pís. a) zákona č 379/2005 Zb., v platnom znení, tj. že kupujúci nie je osobou mladšou 18 rokov (napr. predložením kópie alebo obrazového záznamu preukazu totožnosti kupujúceho). Na túto žiadosť predávajúceho je kupujúci povinný reagovať v primeranej lehote, ktorú určí predávajúci. Nedodržanie tejto podmienky kupujúcim na žiadosť predávajúceho je dôvodom zrušenia objednávky a odstúpenia od kúpnej zmluvy zo strany predávajúceho.  

  Cena

  Predávajúci si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť ceny v obchode bez predošlého upozornenia zákazníkov. Ceny uvádzané na internetových stránkach sú vždy platné a záväzné v momente uskutočnenia objednávky. Objednaním tovaru už zmena ceny v internetovom obchode nijako neovplyvňuje cenu, ktorá bola uvedená v objednávke. Všetky ceny uvádzané na internetových stránkach obchodu sú zobrazované s DPH. Predávajúci je plátcom DPH a zákazník, ktorý je plátcom DPH si môže nárokovať na finančnom úrade odpočet DPH z tovaru nakúpeného u nás podľa podmienok stanovených v platnom znení zákona o DPH. K cene pripočítame čiastku za dopravu a balné. V prípade keď kupujúci uskutoční úhradu vopred a predávajúci nie je schopný zaistiť dodanie vybraného tovaru, predávajúci bezodkladne vráti plnenie zákazníkovi dohodnutým spôsobom. Lehota je závislá na spôsobe vrátenia (prevodom, poštovým prevodom). 

  Možnosti platby

  • Dobierkou, pri prevzatí  tovaru od dopravcu
  • Platba prevodom na účet 2000206331/8330 Fio banka
  • Platobná karta (Visa, Visa Electron, MasterCard)
  • Platba pomocou brány PayPal

  V prípade platby na dobierku sa kúpna čiastka navyšuje o 2 €. V prípade platby bankovým prevodom zaplatí zákazník čiastku uvedenú v emailu, ktorý je posielaný po ukončení a potvrdení objednávky na e-mail zákazníka. Do kolonky variabilný symbol je potrebné vyplniť číslo objednávky, špecifický ani konštantný symbol nie je nutné vyplňovať. Po pripísaní príslušnej čiastky na účet spoločnosti Jamón s.r.o. (denná kontrola stavu účtu) je zákazník o tejto skutočnosti okamžite informovaný a tovar je expedovaný. Daňový doklad je dodaný spolu s tovarom. 

  Spôsoby doručenia

  Prostredníctvom prepravných spoločností (okrem Sokolova). Dodanie je garantované do 72 hodín od prevzatia tovaru v našej firme. Počítajú sa pracovné dni, nie víkendy a sviatky.

  Dodacia lehota, čas a miesto doručenia

  Bežná dodacia lehota je 3 pracovné dni od objednávky resp. od pripísania čiastky rovnajúcej sa kúpnej cene objednávky na účet spoločnosti. Bežné dodacie časy zásielkových spoločností sú 9:00 – 18:00 každý pracovný deň. Predávajúci nemôže ovplyvňovať doručovacie doby zásielkových spoločností.  V prípade, že predávajúci nie je schopný zaistiť vyexpedovanie tovaru do 2 dní, kontaktuje kupujúceho, informuje ho o predĺženej dodacej lehote a dohovorí s kupujúcim spôsob realizácie tejto objednávky, eventuálne nahradenie tovaru obdobným tovarom, ktorý je aktuálne k dispozícii. Zásielka môže byť poslaná na ľubovoľnú platnú adresu v celej SR. V prípade doručenia do zamestnania je potrebné uviesť názov spoločnosti. 

  Možnosť  odstúpenia od zmluvy zo strany kupujúceho

  Zrušiť objednávku pred expedíciou je možné kedykoľvek telefonicky na číslach + 420 725 959 002 alebo +420 725 959 003 alebo na základe emailu odoslaného kupujúcim na e-mailovú adresu predávajúceh info@jamon.sk. V súlade so zákonom č. 367/2000 má kupujúci ako súkromná osoba (nie na IČ) právo do 14 dní od prevzatia tovaru odstúpiť od zmluvy. Ak sa kupujúci rozhodne odstúpiť v tejto lehote, je nutné dodržať nižšie uvedený postup a podmienky:

  • Kontaktovať predávajúceho a písomne žiadať od odstúpenie od zmluvy. V žiadosti je potrebné uviesť číslo objednávky, dátum nákupu a číslo účtu alebo adresu na vrátenie peňazí
  • Vrátený tovar musí byť v pôvodnom nepoškodenom obale, nepoužitý, nepoškodený a s priloženým originálnym dokladom o nákupe. Vždy je nutné zabezpečiť vrátený tovar tak, aby v priebehu prepravy nemohlo dôjst k polepeniu, popísaniu alebo inému znehodnoteniu pôvodných obalov (napr. použitím baliaceho papieru alebo kartónu)
  • Tovar nie je možné posielať späť na dobierku, takáto zásielka nebude prevzatá, tovar doporučujeme poistiť.

  Pri splnení vyššie uvedeného postupu a podmienok vrátenia tovaru budú peniaze poslané zloženkou alebo prevodom na účet zákazníka najneskôr do 5 pracovných dní po fyzickom obdržaní tovaru.

  Odstúpenie od kúpnej zmluvy zo strany kupujúceho z dôvodu nesprávne uvedeného popisu tovaru alebo nesprávneho obrázku nie je možné. Záväzný je vždy názov tovaru, ktorý si zákazník objednal a potvrdil. Vyhradzujeme si možnosť tlačovej chyby na našich stránkach. 

  Odstúpenie od zmluvy zo strany predávajúceho

  Predávajúci je oprávnený  zrušit objednávku (po predchodzej dohode s kupujúcim) najmä v prípadoch:

  • Keď má oprávnenú pochybnosť o skutočnej identite kupujúceho
  • Keď nie je schopný doručiť tovar v danom termíne
  • V prípadoch, keď sa tovar už nevyrába alebo nedodáva
  • Keď sa výraznym spôsobom zmenila cena dodávateľa tovaru

  V prípade, že kupujúci zaplatil už časť alebo celú čiastku kúpnej ceny, bude mu táto čiastka prevedená späť na jeho účet alebo adresu v čo najkratšom termíne. 

  Bezpečnosť  a ochrana osobných dát

  Všetky dáta získané od zákazníkov slúžia výlučne pre vnútornú potrebu spoločnosti Jamón s.r.o. Tieto dáta sú uložené v internej databáze a sú zabezpečené proti zneužitiu. Zákazník má právo požiadať o výmaz z tejto databáze. Žiadne dáta nie sú poskytované tretím osobám. Výnimkou tohoto ustanovenia je externý dopravca, ktorému je na objednávke odovzdané nevyhnutné minimum údajov o zákazníkovi na zaistenie doručenia tovaru. Informácie o zákazníkoch sú uchovávané v súlade s platými zákonmi ČR (Zákon o ochrane osobných údajov 101/2000 Zb.) 

  Záruka a reklamácia

  Po dodaní dodávateľ neručí za škody spôsobené nevhodným zaobchádzaním alebo skladovaním tovaru zo strany zákazníka. Spoločnosť Jamón s.r.o. sa riadi príslušnými ustanoveniami Občianskeho zákonníka na ochranu spotrebiteľa. V prípade reklamácie kontaktujte spoločnosť Jamón s.r.o. viď kontakty

  Reklamačný  poriadok

  • Na všetky produkty sa vzťahuje zákonná záručná lehota 6 mesiacov odo dňa predaja (odoslania).
  • Kupujúci je povinný si produkt po jeho prevzatí prezrieť, aby zistil prípadné jasné závady, ktoré obdržaný produkt má. Pokiaľ príjemca zistí jasné vady (napr. poškodený obal) môže zásielku odmietnuť. Za vadu sa nepokladá kultivovaná plieseň na povrchu jamónu, ktorá je prirodzenou súčasťou procesu dozrievania.
  • V prípade, že pri prevzatí produktu a jeho kontrole kupujúci odhalí vadu, kontaktuje čo najskôr predávajúceho e mailom info@jamon.sk (kedykoľvek) alebo telefonicky na číslach +420 725 959 002, +420 725 959 003 od 9:00 do 18:00 hod. Do predmetu e mailu zadajte Reklamácia.
  • Do 1 – 2 pracovných dňov vás budeme kontaktovať. Po odsúhlasení reklamácie pošlite reklamovaný produkt na nižšie uvedenú adresu:
   Jamón s.r.o., Kostelní 43, 356 01 Sokolov
  • Spolu s reklamovaným produktom je potrebné poslať kópiu dokladu o jeho zakúpení, ktorý je priložený k dodávke tovaru.
  • Po dodaní neručí dodávateľ za škody spôsobené nevhodným zaobchádzaním alebo skladovaním tovaru zo strany zákazníka.

  Bonusy, zľavy

  Predávajúci svojim zákazníkom ponúka bonusy a zľavy. Predávajúci si vyhradzuje právo kedykoľvek tieto zľavy zmeniť, zrušiť alebo zaviesť nové zľavy. Rozhodujúce a záväzné sú vždy tie pravidlá pre poskytovanie zliav, ktoré sú v momente objednávky uvedené na internetových stránkach Predávajúceho. 

  Záverečné  ustanovenie

  Tieto obchodné podmienky platia v tom rozsahu a znení, ktoré je uvedené na internetových stránkach predávajúceho v deň odoslania elektronickej objednávky. Odoslaním elektronickej objednávky potvrdzuje kupujúci predávajúcemu, že akceptuje výšku ceny za objednaný tovar vrátane prípadných expedičných a dopravných nákladov a všetky obchodné podmienky a ustanovenia v znení platnom v momente uskutočnenia a odoslania objednávky. 

 • Všetko o nákupe

  Spôsob, cena a doba doručenia

  Ak nie je uvedené na karte tovaru inak, dodania tovaru je do dvoch pracovných dní pri objednávke do 11:00.
  Doprava je zdarma pre objednávky nad 100€ pri doručení na adresu. V prípade osobného vyzdvihnutia v niektorom z našich výdajných miest je doprava zdarma pri objednávke nad 50€
  V prípade platby bankovým prevodom sa doba dodania počíta od pripísania zodpovedajúcej čiastky na účet. Priebeh celej zásielky budete môcť po odoslaní objednávky sledovať tu
  Druh dopravyDoba dodaniaCena vr. DPH

  Doručenie na adresu

  do 3 pracovných dní

  Zdarma pre objednávky nad 100€ 

  9€ pre objednávky do 100€

  Osobné vyzdvihnutie
  Tovar si môžete vyzdvihnúť v jednom z našich výdajných miest. Pre viac informácií o odberných miestach kliknite tu . Upozorňujeme, že tovar nie je vo vyzdvihnete miestach skladom a je potrebné ho najskôr objednať.

  do 3 pracovných dní

  Zdarma pre objednávky nad 50€ 

  9€ pre objednávky do 50€

  Pokiaľ vám vaša zásielka nebola doručená, zásielka prišla poškodená alebo sa vyskytli akékoľvek iné problémy s doručením, obráťte sa prosím na nás na telefónnom čísle +420 725 959 003.

  Osobné vyzdvihnutie

  Do odvolania je možnosť osobného vyzdvihnutia zrušené. Ďakujeme za pochopenie.
  Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Zvolen, Žilina, Košice, Prešov

  Tovar je potrebné najskôr objednať v e-shope. Tovar je pripravené na vyzdvihnutie do dvoch pracovných dní. 

  Prodejny

  Pre všetky naše produkty sme exkluzívnymi dovozcami. Ak by ste chceli ponúkať vo vašej predajni naše skvelé produkty bez akýchkoľvek chemických konzervantov, neváhajte nás kontaktovať na info@jamon.sk

   

  Spôsoby platby

  PLATBA KARTOU | Zdarma

  V našom obchode môžete platiť bez ďalších poplatkov kartami VISA, VISA electron a MasterCard. Používame technológiu 3D secure, a preto vaša platba bude bezpečná.

  Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.


  PLATBA BANKOVÝM PREVODOM | Zdarma

  Pri výbere platenia objednávky môžete zvoliť platbu bankovým prevodom. Vybraný tovar je potreba zaplatiť do 48 hodín na náš účet. K vašej platbe použite nasledujúce údaje (tie vám budú zaslané na váš e mail pri dokončení objednávky):

  Banka  Fio banka
  Číslo účtu 2000206331/8330
  Variabilný symbol Číslo vašej objednávky

  V prípade platby bankovým prevodom sa doba dodania počíta až od chvíle kedy bude pripísaná čiastka na náš účet.


  PLATBA CEZ PLATEBNÚ BRÁNU BANKY  | Zdarma

  Platba cez platobnú bránu banky (Slovenská sporiteľňa, UniCredit Bank, ČSOB, Sberbank, Tatra Banka, Poštovná banka, VÚB banka). 

  Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.


  PLATBA NA DOBIERKU  | 2€

  V tomto prípade zaplatíte tovar v hotovosti poštovému doručovateľovi, dopravnej spoločnosti alebo priamo na odbernom mieste pri prebraní tovaru. Tento spôsob platenia je spojený s dodatočnými nákladmi 2€ k cene objednávky.