Darčekový set šesti prírodných paštét

Set šiestich španielskych paštét bez akýchkoľvek chemických konzervantov.

24,00 €
(s DPH) spôsoby doručenia

SKLADOM. IHNEĎ NA ODOSLANIE.
Dodacia doba: 2 - 3 pracovné dni.
Odoslanie najneskôr nasledujúci pracovný deň.

Množstvo:

Paštéty od spoločnosti El Robledillo sú výrazom poctivej tradičnej španielskej gastronómie. Všetky suroviny (okrem syra Roquefort) pochádzajú z lokálnej produkcie, čo v spojení s poctivými výrobnými postupmi, dodáva týmto paštétam maximálnu možnú kvalitu. Spoločným menovateľom všetkých šiestich paštét je lokálne víno, pri štyroch druhoch paštét bielej, pri poslednej potom lokálne víno červené Rioja, ktoré sa pridáva k bravčovej pečeni kvôli chuti i konzervácii. Štruktúra paštét je pevná až hrubá, a to vďaka vysokému podielu mäsa a neprítomnosti chemických aditív. Napriek tomu, že paštéty spája víno, bravčová pečeň, muškátový orech a klinčeky, má každá svoju špecifickú chuť i konzistenciu. Paštéty sú skvelým sprievodcom elementárnymi španielskymi chuťami.

TYP Pečeňová paštéta z bielych ošípaných
FORMÁT Plechovka (6x)
VÝROBCA El Robledillo
SKLADOVANIE Suché miesto. Po otvorení v chladničke.
BALENIE 6 plechoviek je zabalených v darčekovej krabici.

2 x Paštéta na červenom víne Rioja - 110g

Zloženie: Bravčová pečeň a masť z ošípaných z dobrého chovu, červené víno Rioja (5.5%), soľ, biele korenie, muškátový oriešok, klinčeky.

1 x Rustikálna paštéta - 110g

Zloženie: Bravčová pečeň a masť z ošípaných z dobrého chovu, biele víno, soľ, biele korenie, muškátový oriešok, klinčeky.

1 x Paštéta s korením - 110g

Zloženie: Bravčová pečeň a masť z ošípaných z dobrého chovu, biele víno, soľ, čierne korenie (1%), muškátový oriešok, klinčeky.

1 x Paštéta so syrom Roquefort - 110g

Zloženie: Bravčová pečeň a masť z ošípaných z dobrého chovu, biele víno, soľ, syr Roquefort (0.1%) (laktóza), biele korenie, muškátový oriešok, klinčeky.

1 x Paštéta s divokými bylinami - 110g

Zloženie: Bravčová pečeň a masť z ošípaných z dobrého chovu, biele víno, soľ, bylinky (0.08%), biele korenie, muškátový oriešok, klinčeky.

Energia 1552 kJ (375 kcal)
Tuky 34,5 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 13,2 g
Sacharidy 1.0 g
- z toho cukry <0,3 g
Bielkoviny 15.2 g
Soľ 1,9 g

Paštéty odporúčame najprv v miske premiešať vidličkou a natrieť spolu s olivovým olejom a ideálne aj pečenou červenou paprikou na čerstvý alebo opečený chlieb.

SKLADOM. IHNEĎ NA ODOSLANIE.
Dodacia doba: 2 - 3 pracovné dni.
Odoslanie najneskôr nasledujúci pracovný deň.

On Top
Nákupný košík
Zavrieť
Back
Account
Zavrieť
Menu
Zavrieť