Darčekové sety

Výber produktov bez chemických kozervantov a kvalitné darčekové balenie robia z našich setov darček, ktorý zaručene urobí radosť.

Darčekové sety - Jamon.sk
40,45 €
Set obsahuje vykostenú zadnú nohu (stehno) s dĺžkou zrenia 15 mesiacov (hmotnosť podľa vášho výberu) z bieleho prasaťa, stojan a špeciálny nož na krájanie jamónu. Zloženie: bravčové mäso, soľ. Ako jediní na trhu ponúkame výhradne jamón bez chemických konzervantov a farbív.
84,95 €
Set obsahuje jamón serrano - paleta gran reserva o hmotnosti dle výběru, stojan a špeciálny nož na krájanie jamónu. Ako jediní na trhu ponúkame výhradne jamón bez chemických konzervantov a farbív.
145,00 €
Set zadnej nohy jamón serrano gran reserva 15 mesiacov (6 - 6.5 kg), moderného stojana a nôže na krájanie jamónu. Ako jediní na trhu ponúkame výhradne jamón bez chemických konzervantov a farbív. 
178,45 €
Set obsahuje celú nohu (pliecko) s dobou dozrievania min. 20 mesiacov z čierneho iberského prasaťa, špeciálny stojan Banqueta a nôž na krájanie jamónu. Ako jediní na trhu ponúkame výhradne jamón bez chemických konzervantov a farbív.  Biely štítok. Viac o delení jamónu ibérico.
313,90 €
Set obsahuje stehno s hmotnosťou podľa objednávky a dĺžkou zrenia minimálne 24 mesiacov z čierneho iberského prasaťa, špeciálny stojan a nôž na krájanie jamónu. Ako jediní na trhu ponúkame výhradne jamón bez chemických konzervantov a farbív. Biely štítok. Viac o delení jamónu...
248,45 €
Set prednej nohy (pliecka) 4 - 4.5 kg z čierneho iberského prasaťa živiaceho sa v dobe tzv.„montanery“ výhradne žaluďmi vo voľnom výbehu, moderného stojana a nôže na krájanie jamónu. Zloženie: bravčové mäso, soľ. Ako jediní na trhu ponúkame výhradne jamón bez chemických...
294,45 €
Set obsahuje prednú nohu (pliecko) s dĺžkou zrenia 20 – 28 mesiacov z čierneho 100 % iberského prasaťa živiaceho sa v dobe tzv. „montanery“ výhradne žaluďmi vo voľnom výbehu, špeciálny stojan a nôž na krájanie jamónu (podľa vášho výberu). Jako jediní na trhu nabízíme výhradně...
24,00 €
Set šiestich španielskych paštét bez akýchkoľvek chemických konzervantov.
On Top
Nákupný košík
Zavrieť
Back
Account
Zavrieť
Menu
Zavrieť