Salámy a sušené mäso

Naše salámy vám budú pripadať, akoby boli z iného sveta. A ony vlastne aj z iného sveta sú. Sú zo sveta, v ktorom sa chémie nahrádza čestnými surovinami a karcinogénne konzervanty niekoľko storočí overenými metódami založenými na úplne prírodných ingredienciách. Všetky naše produkty sú 100% čisté, tj. neobsahujú ani stopové množstvo chemických aditív. Sú dokonalé vyzreté na čerstvom vzduchu a vydrží vám doma v izbovej teplote niekoľko mesiacov. Pokiaľ je teda okamžite nezjete, čo sa vlastne ešte nikomu nepodarilo.

100% PRÍRODNÉ - BEZ ADITÍV A KONZERVANTOV - BEZ DUSITANOV

Chorizo, salámy a sušené mäso - bez aditív a konzervantov - Jamon.sk
28,95 €
Prírodne vyzretá bravčová krkovica naložená v zmesi aromatických bylín v čreve. Hmotnosť min. 640g. Ako jediní na trhu ponúkame výhradne jamón bez chemických konzervantov a farbív.
59,95 €
Prirodzene vyzretá, jemne údená hovädzia pečienka z Leonu s ochrannou známkou pôvodu IGP. Hmotnosť približne 900 g Ako jediní na trhu ponúkame výhradne jamón a sušené klobásy bez chemických konzervantov a farbív. 
17,50 €
Prírodne sušená saláma z iberských ošípaných s mletou sušenou paprikou. Hmotnosť cca 420g. Bez chemických konzervantov.
17,50 €
Prírodne sušená saláma z iberských ošípaných s mletou sušenou paprikou. Hmotnosť cca 420g. Bez chemických konzervantov.
42,95 €
Prírodne sušená saláma s paprikou z iberských ošípaných. Hmotnosť cca 900-1100 g. Bez chemických konzervantov.
48,95 €
Prírodne sušená saláma s paprikou z iberských ošípaných chovaných vo voľnom výbehu dubového lesa. Hmotnosť cca 1100 g. Bez chemických konzervantov.
11,95 €
Prírodne sušená saláma z iberských ošípaných chovaných v dubovom háji a kŕmených žaluďmi. Hmotnosť cca 260 – 290 g. Bez chemických konzervantov.
42,95 €
Prírodne sušená saláma s korením z iberských ošípaných v prírodnom čreve. Hmotnosť cca 900-1100 g. Bez chemických konzervantov.
48,95 €
Prírodne sušená saláma s korením z iberských ošípaných chovaných vo voľnom výbehu dubového lesa. V prírodnom čreve. Hmotnosť cca 1100 g. Bez chemických konzervantov.
24,00 €
Set šiestich španielskych paštét bez akýchkoľvek chemických konzervantov.
Sušená bravčová panenka v zmesi korenín z iberských ošípaných chovaných v dubových hájoch. Ako jediní na trhu ponúkame výhradne jamón a sušené klobásy bez chemických konzervantov a farbív. Hmotnosť: 1100-1300 g.
On Top
Nákupný košík
Zavrieť
Back
Account
Zavrieť
Menu
Zavrieť