Jamón serrano

Jamón Serrano je sušená šunka z bieleho prasaťa. Serrano sa tak zaraďuje do rovnakej kategórie, do ktorej patria známe talianske prosciutto crudo (napr. parmská šunka) alebo francúzsky jambon de Bayonne. Serrano sa rozdeľuje na šunku z predného stehna (paleta), ktorá váži zhruba 4 až 5 kg a šunku zo zadného stehna (jamón), vážiacu 6 až 8 kg.

100% PRÍRODNÉ - BEZ ADITÍV A KONZERVANTOV - BEZ DUSITANOV

Jamón serrano - bez aditív a konzervantov - Jamon.sk
Od 61,70 €
Predná noha z bieleho prasaťa s dobou dozrievania 8 mesiacov. Zloženie: bravčové mäso, soľ. Ako jediní na trhu ponúkame výhradne jamón bez chemických konzervantov a farbív.
79,95 €
Set obsahuje jamón serrano - paleta gran reserva o hmotnosti 4.0 - 4.5 kg, stojan a špeciálny nož na krájanie jamónu. Ako jediní na trhu ponúkame výhradne jamón bez chemických konzervantov a farbív.
Od 126,00 €
Stehno s dĺžkou zrenia 15 mesiacov z bieleho prasaťa. Zloženie: bravčové mäso, soľ. Ako jediní na trhu ponúkame výhradne jamón bez chemických konzervantov a farbív.
136,00 €
Set zadnej nohy jamón serrano gran reserva 15 mesiacov (6 - 6.5 kg), moderného stojana a nôže na krájanie jamónu. Ako jediní na trhu ponúkame výhradne jamón bez chemických konzervantov a farbív. 
Od 158,00 €
Zadná noha (stehno) s hmotnosťou cca 7 kg a dobou dozrievania 18 mesiacov z bieleho prasaťa. Zloženie: bravčové mäso, soľ. Ako jediní na trhu ponúkame výhradne jamón bez chemických konzervantov a farbív.
Od 31,60 €
Stehno s dĺžkou zrenia 15 mesiacov z bieleho prasaťa. Zloženie: bravčové mäso, soľ. Ako jediní na trhu ponúkame výhradne jamón bez chemických konzervantov a farbív.
43,90 €
Set obsahuje vykostenú zadnú nohu (stehno) s dĺžkou zrenia 15 mesiacov (hmotnosť 1.0 - 1.2 kg)  z bieleho prasaťa, stojan a špeciálny nož na krájanie jamónu. Zloženie: bravčové mäso, soľ. Ako jediní na trhu ponúkame výhradne jamón bez chemických konzervantov a farbív.
On Top
Nákupný košík
Zavrieť
Back
Account
Zavrieť
Menu
Zavrieť