Príslušenstvo

Jamón a každá sušená šunka obecne chutí a vonia najlepšie, keď je čerstvo nakrájaná. Ani najdrahšia šunka v plastovom balení nebude mať nikdy také delikátne vlastnosti. Jednotlivé kúsky už totiž prišli do kontaktu so vzduchom, začali oxidovať a rozvinuli svoju charakteristickú chuť aj arómu. Bohužiaľ teda nie u vás doma, ale v okolí priemyselnej krájacej linky. Kúpiť plastové balenie je teda rovnako barbarské ako keby ste otvorili fľašku drahého vína, nechali ho pár dní odstáť a potom ho opäť zašpuntovali a považovali za práve otvorené a svieže. Príprava delikatesy doma pritom nie je nijak náročná. Urobiť správne tenké plátky jamónu a tým si dopriať úžasný chuťový zážitok sa naučíte už v priebehu niekoľkých dní. Základnými potrebami, ktoré budete ku kvalitnému krájaniu potrebovať sú špeciálny nôž (cuchillo) a stojan na šunku (jamonero).

Príslušenstvo na krájanie jamónu - Jamon.sk
12,95 €
Praktický stojan pre vykostené kusy jamónu 1-2 kg a špeciálny nôž.
24,70 €
Kvalitný stojan pre pokročilejších milovníkov jamóna. Stojan je okrem španielskej sušenej šunky vhodné aj pre prosciutto di Parma (parmská šunka), jambon de Bayonne a iné sušené šunky v celku.
73,00 €
Profesionálny skladací stojan na krájanie akéhokoľvek druhu sušenej šunky na kosti s otočnou hlavicou.
83,95 €
Profesionálny skladací stojan z nehrdzavejúcej ocele na krájanie sušenej šunky na kosti.
9,20 €
Najdostupnejší nôž pre krájanie jamón. Nôž je vhodný aj pre parmskej Parma (parmská šunka), jambon de Bayonne a iné sušené šunky v celku.
17,90 €
Poloprofesionálny nôž na krájanie jamónu s jednostranným prelisom z masívnejšej ocele. 
29,00 €
Profesionálny nôž pre krájanie jamon s obojstranným profilom a drevenou rúčkou.  Nôž je vhodný aj pre parmskej Parma (parmská šunka), jambon de Bayonne a iné sušené šunky v celku.
37,00 €
Profesionálny nôž pre krájanie jamon s obojstranným profilom.  Nôž je vhodný aj pre parmskej Parma (parmská šunka), jambon de Bayonne a iné sušené šunky v celku.
34,00 €
Profesionálny nôž legendárnej značky Tres Claveles špeciálne designovaný na krájanie palety - predné nohy.
34,00 €
Luxusný, klasický nôž legendárnej značky Tres Claveles kovaný z jedného kusu. Určený na krájanie tenkých plátkov.
149,90 €
Praktické puzdro so sadou profesionálnych nožov určených na odborné krájanie sušenej šunky. Súprava obsahuje flexibilný dlhý nôž na krájanie tenkých plátkov, silný kuchynský nôž na čistenie tvrdej kože, krátky vykosťovák na izoláciu kostí a ocieľku na brúsenie.
35,99 €
Posledné kusy v sklade
Stroj na výrobu churros s tromi rôznymi nástavcami na výrobu churros, nástavcami na výrobu sušienok a špičkami na zdobenie tort. 
On Top
Nákupný košík
Zavrieť
Back
Account
Zavrieť
Menu
Zavrieť