» Všetko o nákupe

Spôsob, cena a doba doručenia

Ak nie je uvedené na karte tovaru inak, dodania tovaru je do dvoch pracovných dní pri objednávke do 11:00.
Doprava je zdarma pre objednávky nad 100€ pri doručení na adresu. V prípade osobného vyzdvihnutia v niektorom z našich výdajných miest je doprava zdarma pri objednávke nad 50€
V prípade platby bankovým prevodom sa doba dodania počíta od pripísania zodpovedajúcej čiastky na účet. Priebeh celej zásielky budete môcť po odoslaní objednávky sledovať tu
Druh dopravyDoba dodaniaCena vr. DPH

Doručenie na adresu (Geis Parcel)

do 3 pracovných dní

Zdarma pre objednávky nad 100€ 

9€ pre objednávky do 100€

Osobné vyzdvihnutie (Geis Point)
Tovar si môžete vyzdvihnúť v jednom z našich výdajných miest. Pre viac informácií o odberných miestach kliknite tu . Upozorňujeme, že tovar nie je vo vyzdvihnete miestach skladom a je potrebné ho najskôr objednať.

do 3 pracovných dní

Zdarma pre objednávky nad 50€ 

9€ pre objednávky do 50€

Pokiaľ vám vaša zásielka nebola doručená, zásielka prišla poškodená alebo sa vyskytli akékoľvek iné problémy s doručením, obráťte sa prosím na nás na telefónnom čísle +420 725 959 003.

Osobné vyzdvihnutie (Geis Point)

Do odvolania je možnosť osobného vyzdvihnutia zrušené. Ďakujeme za pochopenie.
Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Zvolen, Žilina, Košice, Prešov

Tovar je potrebné najskôr objednať v e-shope. Tovar je pripravené na vyzdvihnutie do dvoch pracovných dní. 

Prodejny

Pre všetky naše produkty sme exkluzívnymi dovozcami. Ak by ste chceli ponúkať vo vašej predajni naše skvelé produkty bez akýchkoľvek chemických konzervantov, neváhajte nás kontaktovať na info@jamon.sk

 

Spôsoby platby

PLATBA KARTOU | Zdarma

V našom obchode môžete platiť bez ďalších poplatkov kartami VISA, VISA electron a MasterCard. Používame technológiu 3D secure, a preto vaša platba bude bezpečná.

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.


PLATBA BANKOVÝM PREVODOM | Zdarma

Pri výbere platenia objednávky môžete zvoliť platbu bankovým prevodom. Vybraný tovar je potreba zaplatiť do 48 hodín na náš účet. K vašej platbe použite nasledujúce údaje (tie vám budú zaslané na váš e mail pri dokončení objednávky):

Banka  Fio banka
Číslo účtu 2000206331/8330
Variabilný symbol Číslo vašej objednávky

V prípade platby bankovým prevodom sa doba dodania počíta až od chvíle kedy bude pripísaná čiastka na náš účet.


PLATBA CEZ PLATEBNÚ BRÁNU BANKY  | Zdarma

Platba cez platobnú bránu banky (Slovenská sporiteľňa, UniCredit Bank, ČSOB, Sberbank, Tatra Banka, Poštovná banka, VÚB banka). 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.


PLATBA NA DOBIERKU  | 2€

V tomto prípade zaplatíte tovar v hotovosti poštovému doručovateľovi, dopravnej spoločnosti alebo priamo na odbernom mieste pri prebraní tovaru. Tento spôsob platenia je spojený s dodatočnými nákladmi 2€ k cene objednávky.