Longaniza chorizo ibérico bellota Simón Martín

Prírodne sušená saláma z iberských ošípaných chovaných v dubovom háji a kŕmených žaluďmi. Hmotnosť cca 270 – 300g. Bez chemických konzervantov.

11,95 €
(s DPH) spôsoby doručenia

VYPREDANÉ. TOVAR NASKLADŇUJEME.
Tovar je na ceste do nášho skladu.
Pokiaľ o neho máte záujem, kontaktujte nás telefonicky alebo emailom pre bližšie informácie.

Longaniza chorizo ​​de bellota Simón Martin je najlepší spôsob, ako prvýkrát ochutnať výrobok z najvyššej kategórie iberského mäsa de bellota. Nasekané iberské mäso sa zmieša so soľou, mletou sušenou paprikou, cesnakom a prírodnými bylinkami, napchá sa do umelého čreva a nechá sa na čerstvom vzduchu usušiť po dobu 1 – 2 mesiacov. Mäso tohto choriza pochádza navyše z ošípaných chovaných vo voľnom výbehu dubového hája (tzv. dehesy) a živiacich sa žaluďmi, bylinkami a inými plodmi, ktoré si na svojej každodennej púti nájdu. V chorize sa tento spôsob života prejavuje konkrétne vysokým podielom nenasýtených mastných kyselín a olejovitou konzistenciou prítomného tuku, ktorý sa v izbovej teplote topí. Strava sa tiež premieta do jemného orieškového spodného tónu chuti choriza. Na rozdiel od iných výrobcov je Simon Martin zároveň chovateľom a má teda absolútnu kontrolu nad prvotriednou surovinou. Je zásadné konzumovať chorizo ​​v izbovej teplote, ktorá uvoľňuje aromatické látky a rozpúšťa nenasýtené tuky choriza.

Chorizo treba krájať na čo najtenšie plátky, je možné skladovať na dobre vetranom mieste v izbovej teplote alebo v chladničke. Odporúčame črievko pred konzumáciou odstrániť.

Druh bravčového mäsa

iberské prasa

TYP Ibérico
FORMÁT V prírodnom čreve
DOBA ZRANIA 2 mesiace
STRAVA Voľný zber žaluďov a aromatických bylín v dubovom háji (tzv. Dehesa)
VÝROBCA Simón Martín
SKLADOVANIE Suché a chladné miesto
BALENIE Toto mäso je vákuovo balená v igelitovom obale a je zasielané v prepravnej papierovej krabici, na ktorej sú následne nalepené štítky dopravcu.

Ibérico bravčové mäso (bellota), soľ, paprika, cukor, prírodné korenie, rastlinná bielkovina, prírodná aróma, prírodné črevo

  • Bez dusitanů a dusičnanů  (bez E250 a E252)
  • Bez gluténu
  • Bez laktózy
  • Znížený obsah soli*

*V porovnaní s inými sušenými mäsovými produktmi.

Energia 2046 kJ (494 kcal)
Tuky 43 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 16 g
Sacharidy 1,4 g
- z toho cukry 0,5 g
Bielkoviny 26 g
Soľ 3,7 g

VYPREDANÉ. TOVAR NASKLADŇUJEME.
Tovar je na ceste do nášho skladu.
Pokiaľ o neho máte záujem, kontaktujte nás telefonicky alebo emailom pre bližšie informácie.

On Top
Nákupný košík
Zavrieť
Back
Account
Zavrieť
Menu
Zavrieť