Lomo ibérico de bellota Simón Martín

Sušená bravčová panenka v zmesi korenín z iberských ošípaných chovaných v dubových hájoch. Ako jediní na trhu ponúkame výhradne jamón a sušené klobásy bez chemických konzervantov a farbív. Hmotnosť: 1100-1300 g.

Množstvo:

Lomo ibérico de bellota je jedným z vrcholov majstrovstva tradičných iberských mäsových špecialít. Hoci svojím tvarom pripomína salámu, ide o celé filé z iberského prasaťa, ktoré sa marinuje v zmesi sušenej údenej papriky, oregana a cesnaku, potom sa stiahne do prírodného čreva a suší sa na vzduchu najmenej 5 - 6 mesiacov. Pyrenejské ošípané sa vyznačujú intenzívnym prenikaním tuku do svalového tkaniva a jednotlivé plátky loma - rolády, ktoré sa musia krájať na čo najtenšie plátky, sú nielen veľmi chutné, ale aj posiate jemnými žilkami tuku. Simon Martin je nielen výrobcom tejto rolády, ale aj chovateľom ošípaných, z ktorých pochádza, čím si zachováva absolútnu kontrolu nad celým procesom od chovu až po sušenie. To je jeden z dôvodov, prečo je jeho lomo ibérico jedným z najlepších výrobkov tohto druhu v Španielsku.

Lomo pochádza z ošípaných chovaných vo voľnom výbehu v dubovom háji, ktoré jedia len žalude a bylinky, ktoré si samy nájdu.

Druh bravčového mäsa

lomo ibérico

TYP Ibérico de bellota
FORMÁT V prírodnom čreve
DOBA ZRANIA 5 - 6 mesaciov
STRAVA Kvalitné rastlinné krmivo a obilie
VÝROBCA Simón Martín
SKLADOVANIE Suché a chladné miesto
BALENIE Tento výrobok je vákuovo balený v igelitovom obale a je zasielaný v prepravnej papierovej krabici, na ktorej sú následne nalepené štítky dopravcu.

Chrbát iberskej ošípanej chované v dubovom háji, soľ, prírodná aróma, mletá paprika a prírodné korenie. Prírodný obal nie je určený na konzumáciu.

  • Bez dusitanů a dusičnanů  (bez E250 a E252)
  • Bez gluténu
  • Bez laktózy

Energia 1205 kJ (287 kcal)
Tuky 13 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 4.6 g
Sacharidy 0,5 g
- z toho cukry 0,5 g
Bielkoviny 44 g
Soľ  4,2 g

SKLADOM. IHNEĎ NA ODOSLANIE.
Dodacia doba: 2 - 3 pracovné dni.
Odoslanie najneskôr nasledujúci pracovný deň.

On Top
Nákupný košík
Zavrieť
Back
Account
Zavrieť
Menu
Zavrieť